Home»ВОДЕЩИ НОВИНИ»Ясни са имената на новите народни представители

Ясни са имената на новите народни представители

Централната избирателна комисия публикува решение, с което обявява избраните за народни представители в 46-ото Народно събрание.

Когато кандидат е избран в два многомандатни изборни района, той е длъжен в еднодневен срок от узнаването писмено да заяви в ЦИК в коя листа желае да остане избран.

Мика Зайкова от „Има такъв народ“, като най-възрастен депутат, отново открие първото пленарно заседание, когато то бъде насрочено. В утрешния си брой Държавен вестник ще обнародва решенията на ЦИК с официалните резултати от изборите и имената на новите депутати, припомня репортерът на БГНЕС.

Ето и които са избраните по изборни райони от цялата страната:

Първи изборен район – Благоевградски

Георги Георгиев Михайлов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Росен Димитров Желязков – ГЕРБ-СДС

Стефан Апостолов Апостолов – ГЕРБ-СДС

Георги Запрев Динев – ГЕРБ-СДС

Халил Реджепов Летифов – ДПС

Йордан Кирилов Цонев – ДПС

Мая Божидарова Манолова-Найденова – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Георги Захаринин Попов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Христо Валериев Гушков – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Анита Петрова Коцелова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Иван Йорданов Димитров – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Втори изборен район – Бургаски

Петър Георгиев Кънев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Тодор Байчев Байчев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Любен Любенов Дилов – ГЕРБ-СДС

Жечо Дончев Станков – ГЕРБ-СДС

Деница Пламенова Николова – ГЕРБ-СДС

Галя Стоянова Желязкова – ГЕРБ-СДС

Севим Исмаил Али – ДПС

Ешереф Кязим Ешереф – ДПС

Живко Иванов Табаков – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Ивайло Ванев Вълчев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Християна Анастасова Тодорова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ивайло Николаев Мирчев – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Димитър Георгиев Найденов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Трети изборен район – Варненски

Корнелия Петрова Нинова – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Борислав Гуцанов Гуцанов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Костадин Георгиев Ангелов – ГЕРБ-СДС

Юлиян Белчев Станев – ГЕРБ-СДС

Красен Кирилов Кралев – ГЕРБ-СДС

Павел Алексеев Христов – ГЕРБ-СДС

Лидия Велик Маринова – ГЕРБ-СДС

Ерджан Себайтин Ебатин – ДПС

Татяна Дончева Тотева – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Филип Маринов Станев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ивайло Христов Христов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ивайло Красимиров Кожухаров – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Александър Благовестов Тодоров – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Стоян Александров Михалев – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Стела Димитрова Николова – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Четвърти изборен район – Великотърновски

Явор Руменов Божанков – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Румен Стефанов Павлов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Костадин Георгиев Ангелов – ГЕРБ-СДС

Димитър Стойков Николов – ГЕРБ-СДС

Андрей Иванов Чорбанов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Момчил Кунчев Иванов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Христо Михайлов Дочев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Калоян Милков Янков – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Пети изборен район – Видински

Филип Стефанов Попов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Росица Любенова Кирова – ГЕРБ-СДС

Станислав Димитров Анастасов – – ДПС

Иво Георгиев Атанасов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Шести изборен район – Врачански

Александър Тихомиров Симов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Петя Цветанова Аврамова – ГЕРБ-СДС

Красен Георгиев Кръстев – ГЕРБ-СДС

Цветан Иванов Енчев – ДПС

Георги Станчев Георгиев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Иван Василев Хиновски – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Седми изборен район – Габровски

Крум Георгиев Дончев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Томислав Пейков Дончев – ГЕРБ-СДС

Деляна Валериева Пешева – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ивелин Стоянов Стоянов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Осми изборен район – Добрички

Димитър Иванов Данчев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Деница Евгениева Сачева – ГЕРБ-СДС

Хасан Ахмед Адемов – ДПС

Дилян Господинов Господинов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ивайло Христов Христов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Албена Симеонова Върбанова – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Девети изборен район – Кърджалийски

Мустафа Сали Карадайъ – ДПС

Мукаддес Юсуф Налбант – ДПС

Байрам Юзкан Байрам – ДПС

Адлен Шукри Шевкед – ДПС

Васил Йорданов Георгиев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Десети изборен район – Кюстендилски

Бойко Любомиров Клечков – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Христо Богомилов Терзийски – ГЕРБ-СДС

ГАЛИНА ИВАНОВА ТАВАЛИЧКА-ГЕОРГИЕВА – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Виктория Димитрова Василева – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Единадесети изборен район – Ловешки

Ирена Тодорова Анастасова – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Николай Нанков Нанков – ГЕРБ-СДС

Любомир Антонов Каримански – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Катерина Георгиева Ряхова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Свилен Цонев Андреев – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Дванадесети изборен район – Монтана

Атанас Петров Костадинов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Ирена Методиева Димова – ГЕРБ-СДС

Димитър Иванов Аврамов – ДПС

Пламен Николаев Абровски – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Силви Кирилов Петров – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Тринадесети изборен район – Пазарджишки

Драгомир Велков Стойнев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Петя Николаева Цанкова – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Екатерина Спасова Гечева-Захариева – ГЕРБ-СДС

Стефан Неделчев Мирев – ГЕРБ-СДС

Димитър Иванов Гечев – ГЕРБ-СДС

Йордан Кирилов Цонев – ДПС

Станислав Светозаров Балабанов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Любомир Антонов Каримански – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Антоанета Димитрова Цонева – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Четиринадесети изборен район – Пернишки

Стоян Михайлов Мирчев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Кирил Миланов Ананиев – ГЕРБ-СДС

Станислав Светозаров Балабанов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Зорница Велинова Стратиева – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Петнадесети изборен район – Плевенски

Румен Василев Гечев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Стефан Иванов Бурджев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Валери Пламенов Лачовски – ГЕРБ-СДС

Александър Богданов Николов – ГЕРБ-СДС

Юлиян Милчев Ненчев – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Радостин Петев Василев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Александър Атанасов Александров – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Александър Велиславов Тодоров – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Найден Маринов Зеленогорски – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Шестнадесети изборен район – Пловдив

Иво Ангелов Христов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иван Борисов Тотев – ГЕРБ-СДС

Радомир Петров Чолаков – ГЕРБ-СДС

Пенчо Малинов Малинов – ГЕРБ-СДС

Танер Мехмед Али – ДПС

Николай Димитров Хаджигенов – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Тошко Йорданов Хаджитодоров – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Димитър Стоянов Гърдев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Антоанета Андонова Стефанова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Христо Любомиров Иванов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Ивайло Пеев Старибратов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

Манол Трифонов Генов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Веска Маринова Ненчева – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Дани Стефанова Каназирева – ГЕРБ-СДС

Димитър Йорданов Янев – ГЕРБ-СДС

Младен Николов Шишков – ГЕРБ-СДС

Рамадан Байрам Аталай – ДПС

Румен Маринов Йончев – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Тошко Йорданов Хаджитодоров – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Танер Кадир Тюркоглу – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Лъчезар Иванов Бакърджиев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Велизар Матеев Шаламанов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Осемнадесети изборен район – Разградски

Десислава Вълчева Атанасова – ГЕРБ-СДС

Ахмед Реджебов Ахмедов – ДПС

Ихсан Халил Хаккъ – ДПС

Ива Митева Йорданова-Рупчева – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Деветнадесети изборен район – Русенски

Крум Костадинов Зарков – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Красен Кирилов Кралев – ГЕРБ-СДС

Десислава Вълчева Атанасова – ГЕРБ-СДС

Бюрхан Илиязов Абазов – ДПС

Светлин Костов Стоянов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Васил Йорданов Георгиев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Билян Боримиров Кършовски – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Стефан Любомиров Тафров – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Двадесети изборен район – Силистренски

Тодор Стаматов Тодоров – ГЕРБ-СДС

Джевдет Ибрям Чакъров – ДПС

Гюнер Нихат Ахмед – ДПС

Ивайло Ванев Вълчев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Двадесет и първи изборен район – Сливенски

Атанас Зафиров Зафиров – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Десислава Жекова Танева – ГЕРБ-СДС

Чавдар Борисов Божурски – ГЕРБ-СДС

Владимир Стоянов Русев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Иван Руменов Клисурски – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Димитър Петров Сяров – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Двадесет и втори изборен район – Смолянски

Петя Димчева Михалевска – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Даниела Анастасова Дариткова-Проданова – ГЕРБ-СДС

Хайри Реджебов Садъков – ДПС

Мика Михайлова Зайкова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Двадесет и трети изборен район – София

Христо Танчев Проданов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Благовест Кирилов Кирилов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Румен Димитров Христов – ГЕРБ-СДС

Александър Руменов Ненков – ГЕРБ-СДС

Димитър Борисов Главчев – ГЕРБ-СДС

Александър Койчев Иванов – ГЕРБ-СДС

Мая Божидарова Манолова-Найденова – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Николай Стефанов Радулов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Александър Стайков Марков – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Пламен Иванов Данаилов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Атанас Петров Атанасов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Елисавета Димитрова Белобрадова – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Антоанета Димитрова Цонева – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Петър Ясенов Маринов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Надежда Георгиева Йорданова – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Георги Йорданов Ганев – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Двадесет и четвърти изборен район – София

Георги Страхилов Свиленски – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Даниел Павлов Митов – ГЕРБ-СДС

Тома Любомиров Биков – ГЕРБ-СДС

Евгения Бисерова Алексиева – ГЕРБ-СДС

Арман Агоп Бабикян – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Ива Митева Йорданова-Рупчева – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Андрей Иванов Чорбанов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Иван Стойнов Кючуков – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Владислав Панчев Панев – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Мартин Димитров Димитров – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Таня Койчева Андреева – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Цецка Георгиева Бачкова – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Двадесет и пети изборен район – София

Корнелия Петрова Нинова – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Минчо Христов Куминев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Христо Георгиев Гаджев – ГЕРБ-СДС

Анна Василева Александрова – ГЕРБ-СДС

Лъчезар Богомилов Иванов – ГЕРБ-СДС

Петър Николаев Николов – ГЕРБ-СДС

Николай Димитров Хаджигенов – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Филип Маринов Станев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Александър Викторов Рашев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Андрей Николаев Михайлов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Росен Кирилов Димов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Христо Любомиров Иванов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Александър Димитров Симидчиев – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Борислав Димитров Сандов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Двадесет и шести изборен район – Софийски

Иван Ивайлов Ченчев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Младен Найденов Маринов – ГЕРБ-СДС

Валентин Мирчов Милушев – ГЕРБ-СДС

Николина Панайотова Ангелкова – ГЕРБ-СДС

Данаил Валериев Георгиев – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Виктория Димитрова Василева – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Георги Станчев Георгиев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Александър Димитров Симидчиев – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

Георги Стоянов Кадиев – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Георги Янчев Гьоков – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Красимир Георгиев Вълчев – ГЕРБ-СДС

Маноил Минчев Манев – ГЕРБ-СДС

Илиана Петкова Жекова – ГЕРБ-СДС

Халил Реджепов Летифов – ДПС

Светослав Бончев Колев – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Тихомир Гочев Тенев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Иван Стойнов Кючуков – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Павела Василева Митова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Атанас Владиславов Славов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Двадесет и осми изборен район – Търговищки

Теменужка Петрова Петкова – ГЕРБ-СДС

Джейхан Хасанов Ибрямов – ДПС

Имрен Исметова Мехмедова – ДПС

Радослав Николов Бойчев – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Двадесет и девети изборен район – Хасковски

Владимир Маринов Маринов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Делян Александров Добрев – ГЕРБ-СДС

Георги Тенев Станков – ГЕРБ-СДС

Сезгин Юсеин Мехмед – ДПС

Меглена Хари Гунчева – ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!

Силви Кирилов Петров – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Мика Михайлова Зайкова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Катя Максимова Панева – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Тридесети изборен район – Шуменски

Иван Валентинов Иванов – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Красимир Георгиев Вълчев – ГЕРБ-СДС

Мустафа Сали Карадайъ – ДПС

Хамид Бари Хамид – ДПС

Пламен Николаев Николов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Николай Емилов Христов – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Тридесет и първи изборен район – Ямболски

Кристиан Иванов Вигенин – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Димитър Ангелов Иванов – ГЕРБ-СДС

Петър Пандушев Чобанов – ДПС

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

БГНЕС

___________ (!) Всички права на публикуваните новини, статии и снимков материал са запазени. Новините, статиите и снимковият материал не могат да бъдат използвани без изрично разрешение, дори да се посочва източникът им.